کارگاه رزومه نویسی و مصاحبه شغلی

کارگاه رزومه نویسی و مصاحبه شغلی

اگر قصد دارید با استفاده از دانش، تحصیلات، مهارت ها و تجربیاتی که تا این سن از زندگی خود بدست آورده‌اید در یک سازمان، استارتاپ و یا نزد یک مدیر موفق مشغول به کار شوید، بهتر است بدانید برای معرفی خودتان به آن ها، نیاز به نگارش یک رزومه قوی دارید که به خوبی بیانگر تمام ابعاد شخصیتی و حرفه ای‌تان باشد.

اگر دانشجو هستید یا تجربه کاری ندارید خودتان را دست کم نگیرید و نگران نباشید، شما دارای علائق و مهارت های زیادی هستید که با ارائه جذاب آن ها به یک کارفرما می‏‎توانید او را متقاعد کنید تا به استخدام فرد علاقمندی، همچون شما بیندیشد.

 

 

زمان برگزاری: ۲۵ آذر ساعت ۹ الی ۱۱

محل برگزاری کارگاه: پارک فناوری پردیس، ساختمان سراج

 

به مناسبت هفته پژوهش تخفیف ۶۰% برای مخاطبان این کارگاه در نظر گرفته شده است. علاقمندان به منظور دریافت کد تخفیف می توانند با شماره واتساپ ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ و یا شماره تماس ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۷۳ در ارتباط باشند.

درباره کارنو

"کارنو" مجموعه برنامه ها و رویدادها در حوزه کارآفرینی و اشتغال است که از سال ۱۳۸۸ به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند به شکل اثربخش تر در زیست بوم فناوری کشور نقش آفرینی کنند. در این بین مجموعه کارنو با طراحی مسیرهایی متناسب با شرایط موجود جامعه و استفاده از مشاوران و اساتید توانمند، بستری است تا شرکت های دانش بنیان بتوانند نیازهای خود در حوزه منابع انسانی را مرتفع سازند. از زیرمجموعه رویدادهای کارنو می توان به رویداد کارآفرینی کارنو، کمپ اشتغال کارنو و رویداد جابمیت با استانداردها و تاییدیه های مراکز معتبر کشور اشاره نمود.

راه‌های ارتباطی

 ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: کارنو

تلگرام  تلگرام: کارنو

 پست الکترونیکی: hre.nano@gmail.com

آخرین رویدادها

تولید محتوا

۳۱ خرداد ۱۴۰۱

کمپ اشتغال کارنو

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱