کمپ اشتغال کارنو

مطالب مرتبط

کمپ اشتغال کارنو


 

 

 

کمپ اشتغال کارنو به منظور پاسخ به نیاز کارفرمایان برای جذب نیروی انسانی و آموزش برخی مهارت‌های نرم و مهارت­های شغلی مورد نیاز به دانش­­ آموختگان دانشگاهی برای ورود به فضای اشتغال و همچنین معرفی فرصت­های شغلی و فرصت فناورانه برای جویندگان­ کار و متخصصان حوزه­ فناوری نانو در زمستان ۹۸ برگزار شد. در این برنامه شرکت ­کنندگان با حضور در کارگاه­های آموزشی نسبت به آموزش مهارت­های نرم اقدام نموده و به جایگاه­ها و فرصت­های شغلی معرفی شدند.

در اولین کمپ اشتغال کارنو تعداد ۱۵ جایگاه شغلی از سوی کارفرمایان معرفی و تعداد ۲۱ نفر برای ورود به برنامه تایید شدند.

در این برنامه و پس از فرآیندهای ارزیابی، بیش از نیمی از افراد شرکت کننده توانستند از سوی کارفرمای خود موفق به دریافت تاییدیه برای کسب جایگاه شغلی شوند.

لازم به ذکر است دومین کمپ اشتغال کارنو در تابستان ۹۹ برگزار خواهد شد و متقاضیان شرکت در این برنامه می­توانند از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت  کارنو به آدرس : karnostartup.ir ، نسبت به ثبت نام اولیه و سنجش شرایط حضور در کمپ اشتغال اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۶۶۱۲۷۷۹۵ یا ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ تماس بگیرید.

 

 

 

تعداد بازدید: 413

درباره کارنو

"رویداد کارآفرینی کارنو" از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است. این رویداد کارآفرینانه کشوری در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور شد. در سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به اهمیت توسعه مهارت های نرم در میزان اشتغال پذیری و پایداری شغلی، برنامه ای با عنوان "کمپ اشتغال کارنو" طراحی و اجرا شد که شرکت های دانش بنیان موفق شدند تا از این طریق نیازهای خود را در حوزه جذب و توسعه منابع انسانی پوشش دهند. از مزایای استفاده از این طرح، کاهش ریسک و هزینه در فرآیند جذب و بکارگیری نیروی انسانی می باشد.  

راه‌های ارتباطی

 

ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: کارنو

تلگرام  تلگرام: کارنو

 

پست الکترونیکی: hre.nano@gmail.com

آخرین رویدادها

کمپ اشتغال کارنو

۲۵ دی ۱۳۹۹