بیشتر بدانیم

 

در این رویداد سه‌روزه؛ فضای ورود به کسب و کار شبیه­ سازی شده و شرکت­ کنندگان با ادبیات و همچنین چالش­ های ایجاد یک کسب و کار آشنا می ­شوند. محتوای آموزشی این رویداد در قالب کارگاه های آموزشی، مشاوره ها و همچنین مسابقه کسب و کار به صورت کار تیمی برای شرکت کنندگان ارائه می شود.  در روز پایانی نیز شرکت کنندگان ایده­ های خود را در مقابل داوران ارائه نموده و تیم­ های برتر معرفی و به آن­ها جوایزی اهدا می ­گردد.

از برنامه ها ، کارگاه ها و سرفصل های آموزشی رویداد  "کارنو" می توان به موارد زیر اشاره کرد:

   -         آشنایی با مدل و بوم کسب و کار

 -         آشنایی با مباحث مالکیت فکری

 -         آشنایی با جستجو و ثبت پتنت

 -         آشنایی با روش های بازاریابی و تجاری سازی

 -         آشنایی با کارآفرینان موفق

 -         شناخت توانمندی های فردی و شخصیتی

 -         کار تیمی

 -         حل مسئله و خلاقیت

 -         مدیریت هزینه و خرید

 -         تفکر تحلیلی و تصمیم سازی

 

پس از رویداد "کارنو"، شرکت کنندگان در صورتی که تمایل داشته باشند تا به فضای کارآفرینی ورود پیدا کنند می توانند با طرح ایده و معرفی تیم خود و پس از تاییدیه های اولیه از خدماتی که "کارنو استارتاپ" به آنها ارائه می دهد استفاده نمایند.

مشاوره
مدل کسب و کار
ایده
تیم

درباره کارنو

"رویداد کارآفرینی کارنو" از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است. این رویداد کارآفرینانه کشوری در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور شد. در سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به اهمیت توسعه مهارت های نرم در میزان اشتغال پذیری و پایداری شغلی، برنامه ای با عنوان "کمپ اشتغال کارنو" طراحی و اجرا شد که شرکت های دانش بنیان موفق شدند تا از این طریق نیازهای خود را در حوزه جذب و توسعه منابع انسانی پوشش دهند. از مزایای استفاده از این طرح، کاهش ریسک و هزینه در فرآیند جذب و بکارگیری نیروی انسانی می باشد.  

راه‌های ارتباطی

 ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: کارنو

تلگرام  تلگرام: کارنو

 

پست الکترونیکی: hre.nano@gmail.com