معرفی جایگاه های شغلی شرکت های دانش بنیان

معرفی جایگاه های شغلی شرکت های دانش بنیان

کارگرد جاب میت از زیرمجموعه برنامه های طرح صدف با هدف معرفی فرصت های شغلی شرکت های مستقر در پارک فناوری پردیس و تسهیل شرایط اشتغال نخبگان دانشگاهی در تاریخ ۲۵ آذر ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.

در این برنامه بیش از یکصد جایگاه شغلی به جویندگان کار معرفی شده و در هر جایگاه مصاحبه های شغلی از سوی شرکت های متقاضی صورت خواهد گرفت و کارفرمایان و صاحبان مشاغل تخصصی می توانند از ظرفیت های این برنامه یک روزه به منظور توسعه فعالیت ها,معرفی فرصت های شغلی,ارتباط با صاحبان ایده وفناوران و دیگر شرکت های حاضر استفاده نمایند.

همچنین این کارگرد شامل برنامه متنوع با هدف افزایش دانش و مهارت های جدید شغلی برای کارجویان است…….

 

مصاحبه شغلی

از مهم­ترین اهداف این بخش از رویداد جابمیت، امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، ارائه فرصت های شغلی،‌ امکان معرفی و ارتقای برند کارفرمایی،‌تسهیل فرآیند جذب و استخدام سازمان ها،‌ آشنایی با مهارت های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق کارجویان می­باشد.

پنل های تخصصی شغلی

سری رویدادهای Trace way در جابمیت فضایی است برای انتقال تجربه و کمک به ایجاد مسیر شغلی موفق. مدیران شرکت های دانش بنیان با تشریح تجربیات فنی و شغلی خود در طراحی و پیاده‌سازی مسیر موفقیت در زیست بوم فناوری کشور، مسیر پیش روی مخاطبان را روشن‌تر خواهند نمود.

کارگاههای آموزشی

شبکه سازی، دیجیتال مارکتینگ، رزومه نویسی و مصاحبه شغلی از جمله کارگاههای رویداد جابمیت در حوزه مهارت های نرم می باشد.

کوچینگ شغلی

 در این بخش از برنامه جابمیت کوچ به مراجع کمک می‌کند تا برای خود تعریف کند یک جایگاه شغلی ایده‌آل، چه ویژگی‌هایی دارد، برای رسیدن به این جایگاه با چه موانعی مواجه خواهد شد و برای رسیدن به این هدف چه اقداماتی باید صورت دهد.

 

درباره کارنو

"کارنو" مجموعه برنامه ها و رویدادها در حوزه کارآفرینی و اشتغال است که از سال ۱۳۸۸ به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند به شکل اثربخش تر در زیست بوم فناوری کشور نقش آفرینی کنند. در این بین مجموعه کارنو با طراحی مسیرهایی متناسب با شرایط موجود جامعه و استفاده از مشاوران و اساتید توانمند، بستری است تا شرکت های دانش بنیان بتوانند نیازهای خود در حوزه منابع انسانی را مرتفع سازند. از زیرمجموعه رویدادهای کارنو می توان به رویداد کارآفرینی کارنو، کمپ اشتغال کارنو و رویداد جابمیت با استانداردها و تاییدیه های مراکز معتبر کشور اشاره نمود.

راه‌های ارتباطی

 ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: کارنو

تلگرام  تلگرام: کارنو

 پست الکترونیکی: hre.nano@gmail.com

آخرین رویدادها

دیجیتال مارکتینگ

۱۲ مرداد ۱۴۰۱

طرح صدف

۵ مرداد ۱۴۰۱