کارنو در سال 99

در نظر داریم تا پایان سال ۱۳۹۹، در ماههای مختلفی، رویداد کارآفرینی کارنو و همچنین کمپ اشتغال کارنو را برگزار نماییم تا متقاضیان محترم بتوانند از برنامه های کارنو استفاده نمایند.

برنامه های کارنو تا پایان سال ۹۹ به شرح زیر است:

توجه فرمایید، رویداد کارافرینی کارنو به صورت مجازی برگزار می گردد و شما از هرجای ایران میتوانید در این برنامه شرکت نمایید.

کمپ اشتغال کارنو و کمپ تخصصی کارنو  به دلیل نیاز به حضور فیزیکی، فعلا در استان تهران برگزار میگردد اما بزودی خبرهای خوبی برای برگزاری کمپ اشتغال کارنو در شهرستان ها خواهیم داشت.

 

- سومین کمپ اشتغال کارنو (مهر ۹۹) - در حال ثبت نام

- چهارمین کمپ اشتغال کارنو (دی۹۹)

- اولین کمپ تخصصی کارنو (مهر۹۹)

- دومین کمپ تخصصی کارنو (آذر۹۹)

- چهلمین رویداد کارآفرینی کارنو (آبان ۹۹ - مجازی)

- چهل و یکمین رویداد کارآفرینی کارنو (دی۹۹ - مجازی)

- چهل و دومین رویداد کارآفرینی کارنو (بهمن۹۹ - مجازی)

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام، با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۷ و یا ۰۹۳۵۴۱۴۷۹۵۶ تماس بگیرید.

 

 

 

درباره کارنو

"رویداد کارآفرینی کارنو" از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است. این رویداد کارآفرینانه کشوری در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور شد. در سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به اهمیت توسعه مهارت های نرم در میزان اشتغال پذیری و پایداری شغلی، برنامه ای با عنوان "کمپ اشتغال کارنو" طراحی و اجرا شد که شرکت های دانش بنیان موفق شدند تا از این طریق نیازهای خود را در حوزه جذب و توسعه منابع انسانی پوشش دهند. از مزایای استفاده از این طرح، کاهش ریسک و هزینه در فرآیند جذب و بکارگیری نیروی انسانی می باشد.  

راه‌های ارتباطی

نشانی: تهران- میدان توحید- خیابان نصرت غربی- کوچه بهمن- پلاک ۴- واحد ۴  

تلفن تماس: ۶۶۱۲۷۷۹۵ -۶۶۱۲۷۵۹۷(۰۲۱)     

دورنگار: ۶۶۱۲۷۲۹۱(۰۲۱) 

کدپستی: ۱۴۵۷۸۶۴۸۸۹

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir