برگزاری کمپ اشتغال کارنو در مرداد ماه ۹۹

مطالب مرتبط

برگزاری کمپ اشتغال کارنو در مرداد ماه ۹۹


کمپ اشتغال کارنو با هدف ایجاد ارتباط میان کارفرما و کارجو، مرداد ماه سال جاری شروع و به مدت سه ماه ادامه خواهد داشت.
کمپ اشتغال کارنو به عنوان پلی بین کارجو و کارفرما، برای اشتغال دانش‌آموختگان و دانشجویان است و شرکت‌ها نیز می‌توانند نیروی انسانی مورد نیاز خود را با کمترین هزینه جذب کنند.

دومین کمپ اشتغال کارنو در مرداد ماه سال ۹۹ برگزار خواهد شد. مدت زمان آموزش ۳ ماه و شروع کمپ در مرداد ۱۳۹۹ خواهد بود. این کمپ شامل کارگاه های آموزشی مهارت‌های نرم، مشاوره، کار عملی در قالب چالش کار تیمی و پروژه فنی (با کارفرما) در قالب کارآموزی است.

مخاطبان این برنامه از جنبه مهارت نرم در مواردی مانند مدیریت پروژه، کار تیمی، ارائه موثر، حل مسئله و تفکر راهبردی و غیره به صورت تئوری و عملی توانمند می‌شوند و ظرفیت و توانمندی‌های خود را برای حضور در فرصت شغلی مشخص خواهند نمود.

علاقمندان به حضور در کمپ اشتغال و استفاده از این فرصت می‌توانند به سایت  کارنو به آدرس: karnostartup.ir، مراجعه و نسبت به ثبت نام اولیه و سنجش شرایط حضور در کمپ اشتغال اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۶۶۱۲۷۷۹۵ و ۰۹۳۵۴۱۴۷۹۵۶ تماس حاصل نمایید.

منبع: پایگاه خبری فناوری نانو ایران

تعداد بازدید: 171

درباره کارنو

"رویداد کارآفرینی کارنو" از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است. این رویداد کارآفرینانه کشوری در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور شد. در سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به اهمیت توسعه مهارت های نرم در میزان اشتغال پذیری و پایداری شغلی، برنامه ای با عنوان "کمپ اشتغال کارنو" طراحی و اجرا شد که شرکت های دانش بنیان موفق شدند تا از این طریق نیازهای خود را در حوزه جذب و توسعه منابع انسانی پوشش دهند. از مزایای استفاده از این طرح، کاهش ریسک و هزینه در فرآیند جذب و بکارگیری نیروی انسانی می باشد.  

راه‌های ارتباطی

 

ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: کارنو

تلگرام  تلگرام: کارنو

 

پست الکترونیکی: hre.nano@gmail.com

آخرین رویدادها

کمپ اشتغال کارنو

۲۵ دی ۱۳۹۹