درباره ما

 تیم کارنو از سال ۱۳۹۰ با هدف توسعه مهارت های مورد نیاز برای اشتغال پذیری و راه اندازی کسب و کار در اکوسیستم فناوری نانو آغاز به کار کرد. در این راستا و با توجه به مطالعات انجام شده، دوره های آموزشی طراحی و اجرا شد که تا کنون بیش از ۴۰ رویداد در کل کشور برگزار شده است.

جامعه هدف و مخاطبان کارنو، دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی هستند که به نوعی با فناوری های نوین به ویژه فناوری نانو آشنا باشند و علاقمند به کار در این اکوسیستم هستند. شرکت کنندگان در این رویدادها، مفاهیم و مهارت های مورد نیاز برای ورود به فضای کسب و کار و یا استقرار در جایگاه شغلیِ شرکت های دانش بنیان را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند.

رویداد های آموزشی تیم کارنو:

karno رویداد کارآفرینی کارنو (آموزشی-نگرشی)

با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی

camp کمپ اشتغال کارنو

با هدف معرفی فرصت های شغلی به دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاهی و آموزش انواع مهارت‌های نرم و برخی مهارت­ های تخصصی مورد نیاز در مشاغل مورد نظر

 

 

 

درباره کارنو

"رویداد کارآفرینی کارنو" از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است. این رویداد کارآفرینانه کشوری در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور شد. در سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به اهمیت توسعه مهارت های نرم در میزان اشتغال پذیری و پایداری شغلی، برنامه ای با عنوان "کمپ اشتغال کارنو" طراحی و اجرا شد که شرکت های دانش بنیان موفق شدند تا از این طریق نیازهای خود را در حوزه جذب و توسعه منابع انسانی پوشش دهند. از مزایای استفاده از این طرح، کاهش ریسک و هزینه در فرآیند جذب و بکارگیری نیروی انسانی می باشد.  

راه‌های ارتباطی

 ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: کارنو

تلگرام  تلگرام: کارنو

 

پست الکترونیکی: hre.nano@gmail.com