نظرات شرکت کنندگان

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی هر چه بهتر یاری کنید.

CAPTCHA code
ارسال دیدگاه
فرشاد شهیدی- فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد نانوشیمی (دانشگاه علم و صنعت ایران)

دوره ی کارنو برای کسانی که ایده های خلاقانه ای در سر دارند تجربه خوبی است که این تفکرات را با دیگران  به اشتراک بگذارند و طی مسابقه کسب و کار طرح های خود را در معرض قضاوت و داوری کارشناسان فنی و افراد با تجربه قرار دهند تا میزان عملی بودن و تحقق آن را بسنجند.

بهنام اسماعیل زاده- دانشجوی کارشناسی ارشد نانوفیزیک (دانشگاه کاشان)

دوره ای که ما در آن شرکت کرده بودیم واقعا از لحاظ علمی ومحتوای خوب بود و بخصوص جلسات جستجوی پتنت واقعا مفید بود.

علیرضا امینی - دانشجوی کارشناسی ارشد نانوفیزیک (دانشگاه کاشان)

شرکت در این دوره باعث باعث شد تا دید من نسبت به تجاری سازی فناوری نانو تغییر کند و از طرفی هم متوجه شدم موضوعی که برای پایان نامه ام انتخاب میکنم بهتر است در چه راستایی باشد.

محمدرضا مروی - فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نانوشیمی (دانشگاه علم و صنعت)

تصوری که ما دانشجویان از کسب و کار داریم خیلی فرق داره با چیزی که در واقعیت وجود داره. من با شرکت در این دوره متوجه شدم که در انتخاب موضوع پایان نامه ام وسواس بیشتری داشته باشم تا تنها یک تحقیق دانشگاهی نباشد.

میترا عابدینی - فارغ التحصیل دکتری نانوفناوری پزشکی (دانشگاه شهید بهشتی)

در دانشگاه مطالب را فقط بصورت علمی یاد گرفته بودم و شرکت در این دوره باعث شد تا با روشهای تجاری سازی ایده های ذهنی ام آشنا شوم.

منا عطابخشی - دانشجوی دکتری نانوبیوتکنولوژی (دانشگاه تربیت مدرس)

قبل از شرکت در این دوره فقط از نظر تئوری در مورد تجاری سازی میدونستم ولی با شرکت در این دوره فهمیدم که دنیای کسب و کار و تجاری سازی چقدر بزرگ و پیچیده است.

درباره کارنو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، رویداد «کارنو» را با رویکرد «توانمندسازی سرمایه‌های انسانی فناوری نانو» برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان حوزه فناوری نانو در سراسر کشور، از سال ۱۳۹۰ تاکنون برگزار نموده است. این رویداد کارآفرینانه که دارای استاندارد سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد با هدف ارایه آموزش‌های مورد نیاز برای حضور در عرصه تجارت فناوری و معرفی مسیر ایده تا بازار و با همکاری و همراهی مرکز تربیت مربی کشور برگزار می‌شود. اجرای این رویداد از آغاز به عهده شرکت رایا صدرا آتی «کارگزار منابع انسانی ستاد نانو» بوده است.

راه‌های ارتباطی

نشانی: تهران- میدان توحید- خیابان نصرت غربی- کوچه بهمن- پلاک ۴- واحد ۴  

تلفن تماس: ۶۶۱۲۷۷۹۵ -۶۶۱۲۷۵۹۷(۰۲۱)     

دورنگار: ۶۶۱۲۷۲۹۱(۰۲۱) 

کدپستی: ۱۴۵۷۸۶۴۸۸۹

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir

آخرین رویدادها

دانشگاه شیراز

۲۸ شهریور ۱۳۹۶