نظرات شرکت کنندگان

لطفا با نظرات خود ما را در خدمات رسانی هر چه بهتر یاری کنید.

CAPTCHA code
ارسال دیدگاه
مریم شادکام

با سلام و تشکر فراوان این دوره به نظر من از مفیدترین و کاراترین دوره های آموزشی هر دانشجویی می تواند باشد. ضمنا مسئولین این دوره در دانشگاه کاشان بسیار خوب عمل کردند. من به شخصه از محتوای دوره به خوبی استفاده کردم و لذت بردم. کلیه مسئولین خصوصا جناب آقای دکتر مرادی عزیز و گرامی، سرکار خانم طاهری، سرکار خانم قربانی و ...و عزیزان دیگری که متاسفانه فقط به چهره می شناسم و نمی تونم ازشون نام ببرم دستتون درد نکنه، ممنون از همه زحماتی که کشیدید. البته چند مورد بود که اگر لحاظ شود کمک می کند تا دوره بی نقص گردد، به نظر من برنامه کاری به صورت بروشور در اختیار دانشجویان قرار گیرد، ضمنا برای بعضی موارد مثل ساخت پاورپونت نیاز به لپ تاپ هست که در مورد گروه ما خیلی اتفاقی یکی از بچه ها آورده بود که به ما خیلی کمک کرد در غیر این صورت کار برای ما کمی مشکل می شد.اطلاع از برنامه ها و شرایط به دانشجویان کمک می کند که از دوره نهایت استفاده را ببرند. در کل بسیار خوب و عالی بود امیدوارم که مشابه چنین دوره هایی باز هم در سراسر کشور انجام شود

رفعت مدرسی

با سلام و احترام ضمن تقدیر از شما عزیزان برگزار کننده رویداد 26 کارنو امید وارم در این مسیر به درجات بالاتر رسیده و موفقیت روز افزون داشته باشید . دوره ی کارنو برای کسانی که ایده های خلاقانه ای در سر دارند تجربه خوبی است که این تفکرات را با دیگران به اشتراک بگذارند و طی مسابقه کسب و کار طرح های خود را در معرض قضاوت و داوری کارشناسان فنی و افراد با تجربه قرار دهند تا میزان عملی بودن و تحقق آن را بسنجند. لطفا در پایان همان دوره امکان دریافت گواهی حضور در دوره را برای شرکت کنندگان فراهم نموده تا پاسخ مناسب برای زحمات دو طرف باشد.

 کسانی که ایده های خلاقانه ای در سر دارند تجربه خوبی است که این تفکرات را با دیگران به اشتراک بگذارند و طی مسابقه کسب و کار طرح های خود را در معرض قضاوت و داوری کارشناسان فنی و افراد با تجربه قرار دهند تا میزان عملی بودن و تحقق آن را بسنجند. از همه دست اندرکاران کمال سپاس را دارم.

هما جاویدی

با سلام اول از همه از دوره ی بسیار خوب و مفیدتون سپاسگزارم به نظر من برای دوره های بعدی،گروه های دخترها و پسرها رو جدا نکنید. به هر حال در محیط واقعی قراره همه در کنار هم کار کنیم، پس بهتره از همین جاها تعامل و همکاری رو در کنار هم یاد بگیریم. سپاس از همه ی دست اندرکاران

علی باصری

در کل خوب بود . اگر ساعات برنامه ی فعالیت ها و کارگاه ها و ... را به صورت بروشور یا ... به دست شرکت کنندگان می دادید، بهتر بود. و اینکه یه فکری برای آدرس دهی یا navigation میکردید، مثلا روز اول خیلی ها برای رفتن به سلف یا استفاده از خدمات دیگه سردرگم شده بودند. واینکه برای ارائه ی پروژه ها بهتر بود هر کس لب تاپ خودش رو وصل میکرد یا میگفتید که همه از یک ورژن خاصی از آفیس استفاده کنند، تا مردم مجبور نشوند دوباره وقت زیادی رو روی اصلاح پاورپوینت هاشون بذارند. به نظر من روز اختتامیه از اون مواردی هست که باید بیشتر روی برنامش کار کنید تا از اون دست مشکلاتی که پیش آمد، دیگه پپیش نیاد. اما در کل رویداد مفیدی بود. تشکر.

فرشاد شهیدی- فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد نانوشیمی (دانشگاه علم و صنعت ایران)

دوره ی کارنو برای کسانی که ایده های خلاقانه ای در سر دارند تجربه خوبی است که این تفکرات را با دیگران  به اشتراک بگذارند و طی مسابقه کسب و کار طرح های خود را در معرض قضاوت و داوری کارشناسان فنی و افراد با تجربه قرار دهند تا میزان عملی بودن و تحقق آن را بسنجند.

بهنام اسماعیل زاده- دانشجوی کارشناسی ارشد نانوفیزیک (دانشگاه کاشان)

دوره ای که ما در آن شرکت کرده بودیم واقعا از لحاظ علمی ومحتوای خوب بود و بخصوص جلسات جستجوی پتنت واقعا مفید بود.

علیرضا امینی - دانشجوی کارشناسی ارشد نانوفیزیک (دانشگاه کاشان)

شرکت در این دوره باعث باعث شد تا دید من نسبت به تجاری سازی فناوری نانو تغییر کند و از طرفی هم متوجه شدم موضوعی که برای پایان نامه ام انتخاب میکنم بهتر است در چه راستایی باشد.

محمدرضا مروی - فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نانوشیمی (دانشگاه علم و صنعت)

تصوری که ما دانشجویان از کسب و کار داریم خیلی فرق داره با چیزی که در واقعیت وجود داره. من با شرکت در این دوره متوجه شدم که در انتخاب موضوع پایان نامه ام وسواس بیشتری داشته باشم تا تنها یک تحقیق دانشگاهی نباشد.

میترا عابدینی - فارغ التحصیل دکتری نانوفناوری پزشکی (دانشگاه شهید بهشتی)

در دانشگاه مطالب را فقط بصورت علمی یاد گرفته بودم و شرکت در این دوره باعث شد تا با روشهای تجاری سازی ایده های ذهنی ام آشنا شوم.

منا عطابخشی - دانشجوی دکتری نانوبیوتکنولوژی (دانشگاه تربیت مدرس)

قبل از شرکت در این دوره فقط از نظر تئوری در مورد تجاری سازی میدونستم ولی با شرکت در این دوره فهمیدم که دنیای کسب و کار و تجاری سازی چقدر بزرگ و پیچیده است.

درباره کارنو

رویداد «کارنو» از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است و شرکت رایا صدرا آتی عهده دار اجرای آن می باشد. این رویداد کارآفرینانه کشوری که از سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای شده است با هدف ارایه آموزش‌های مورد نیاز برای حضور در عرصه تجارت فناوری و معرفی مسیر ایده تا بازار و با همکاری و همراهی مرکز تربیت مربی کشور برگزار می‌شود.  

راه‌های ارتباطی

نشانی: تهران- میدان توحید- خیابان نصرت غربی- کوچه بهمن- پلاک ۴- واحد ۴  

تلفن تماس: ۶۶۱۲۷۷۹۵ -۶۶۱۲۷۵۹۷(۰۲۱)     

دورنگار: ۶۶۱۲۷۲۹۱(۰۲۱) 

کدپستی: ۱۴۵۷۸۶۴۸۸۹

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir

آخرین رویدادها

قم

۱۵ مرداد ۱۳۹۸

دانشگاه زنجان

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸