معرفی کارگاه

 

 معرفی کارگاه

هنگامی که در روابط روزانه ی شخصی و شغلی با پیش فرض‌های ذهنی متداول خود با افراد برخورد می‌کنیم معمولا دچار تعارضات و سوتفاهم‌های زیادی می‌شویم. برای رفع این سوء تفاهم ها، احتمالآً یکی از جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین مباحث ارتباطی، مبحث شخصیت شناسی است.

استفاده از MBTI که امروزه یکی از مطرح‌ترین ابزارهای تیپ شناسی در جهان است و در بیش از ۸۰ شرکت از ۱۰۰ شرکت برتر از نظر مجله ی  fortune مورد استفاده قرار می گیرد، به ما کمک می‌کند تا برای درک و شناخت صحیح از افراد در جلسات مذاکره، مصاحبه ی شغلی، همچنین استعدادیابی و تیم داری بسیار قدرتمندتر از پیش عمل کنیم. با تسلط بر MBTI می‌توانید در زمان کوتاهی علاوه بر آگاهی بر ابعاد مختلف شخصیت خود،  تیپ شخصیتی سایرین را تشخیص دهید و فرایند متقاعدسازی آن ها را بسیار ساده تر طی کنید.

 

 برای شرکت کنندگان در این کارگاه، گواهینامه ی حضور صادر می گردد.

 

  شرایط بهره مندی از تخفیف برای شرکت در این کارگاه عبارت است از:

-  دانشجویان یا دانش آموختگان رشته های نانو

-  شرکت کنندگان در رویدادهای کارنو 

 

 

درباره کارنو

رویداد «کارنو» از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است و شرکت رایا صدرا آتی عهده دار اجرای آن می باشد. این رویداد کارآفرینانه کشوری که از سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور شده است با هدف ارایه آموزش‌های مورد نیاز برای حضور در عرصه تجارت فناوری و معرفی مسیر ایده تا بازار و با همکاری و همراهی مرکز تربیت مربی کشور برگزار می‌شود.  

راه‌های ارتباطی

نشانی: تهران- میدان توحید- خیابان نصرت غربی- کوچه بهمن- پلاک ۴- واحد ۴  

تلفن تماس: ۶۶۱۲۷۷۹۵ -۶۶۱۲۷۵۹۷(۰۲۱)     

دورنگار: ۶۶۱۲۷۲۹۱(۰۲۱) 

کدپستی: ۱۴۵۷۸۶۴۸۸۹

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir

آخرین رویدادها

دانشگاه کاشان

۵ دی ۱۳۹۷

دانشگاه تربیت مدرس

۲۱ آذر ۱۳۹۷

دانشگاه بناب

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷