کمپ اشتغال کارنو

کمپ اشتغال کارنو

 

 

 

کمپ اشتغال کارنو به منظور پاسخ به نیاز کارفرمایان برای جذب نیروی انسانی و آموزش برخی مهارت‌های نرم و مهارت­های شغلی مورد نیاز به دانش­­ آموختگان دانشگاهی برای ورود به فضای اشتغال و همچنین معرفی فرصت­های شغلی و فرصت فناورانه برای جویندگان­ کار و متخصصان حوزه­ فناوری نانو در زمستان ۹۸ برگزار شد. در این برنامه شرکت ­کنندگان با حضور در کارگاه­های آموزشی نسبت به آموزش مهارت­های نرم اقدام نموده و به جایگاه­ها و فرصت­های شغلی معرفی شدند.

در اولین کمپ اشتغال کارنو تعداد ۱۵ جایگاه شغلی از سوی کارفرمایان معرفی و تعداد ۲۱ نفر برای ورود به برنامه تایید شدند.

در این برنامه و پس از فرآیندهای ارزیابی، بیش از نیمی از افراد شرکت کننده توانستند از سوی کارفرمای خود موفق به دریافت تاییدیه برای کسب جایگاه شغلی شوند.

لازم به ذکر است دومین کمپ اشتغال کارنو در تابستان ۹۹ برگزار خواهد شد و متقاضیان شرکت در این برنامه می­توانند از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت  کارنو به آدرس : karnostartup.ir ، نسبت به ثبت نام اولیه و سنجش شرایط حضور در کمپ اشتغال اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۱۶۶۱۲۷۷۹۵ یا ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ تماس بگیرید.

 

 

 

درباره کارنو

"کارنو" مجموعه برنامه ها و رویدادها در حوزه کارآفرینی و اشتغال است که از سال ۱۳۸۸ به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند به شکل اثربخش تر در زیست بوم فناوری کشور نقش آفرینی کنند. در این بین مجموعه کارنو با طراحی مسیرهایی متناسب با شرایط موجود جامعه و استفاده از مشاوران و اساتید توانمند، بستری است تا شرکت های دانش بنیان بتوانند نیازهای خود در حوزه منابع انسانی را مرتفع سازند. از زیرمجموعه رویدادهای کارنو می توان به رویداد کارآفرینی کارنو، کمپ اشتغال کارنو و رویداد جابمیت با استانداردها و تاییدیه های مراکز معتبر کشور اشاره نمود.

راه‌های ارتباطی

 ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: karnostartup

تلگرام  تلگرام: karnostartup

 لینکدین: karnostartup

 

پست الکترونیکی: hre.nano@gmail.com

آخرین رویدادها

طراحی برنامه بازاریابی

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

آنالیز محیط و تحلیل رقبا

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲