تجاری سازی ایده تا فروش محصولات

معرفی کالای جدید به بازار یک موفقیت تجاری محسوب می شود. تصمیم گیری درمورد زمان، چگونه و کجا محصول اثرگذار است، تاثیر اولیه محصول جدید در بازار را مشخص می کند. برای استفاده از فرصت تجاری سازی به بهترین شکل، استراتژی بازاریابی و برنامه بازاریابی محصول جدید در بازار اهمیت ویژه ای دارد.

معرفی برخی از رویکردهای مهم در تجاری سازی محصول جدید:

ایجاد یک کمپین بازاریابی مستقیم:

روش های بازاریابی مستقیم مانند بازاریابی ایمیلی و رسانه های اجتماعی، به شما کمک می کند بطور مستقیم با مشتریان خود ارتباط بگیرید.

ایجاد برنامه تبلیغاتی:

تبلیغات خود را به خوبی برنامه ریزی و رزرو کنید. تحقیق و بررسی درمورد چگونگی کسب اطلاعات توسط مشتری از محصول جدید.

افزایش راه های ارتباطی:

برای برقراری ارتباط مشتری با شما، تا جای ممکن راه های ارتباطی را گسترش دهید.

استراتژی قیمت گذاری:

استراتژی قیمت گذاری باید قیمت ورود به بازار، قیمت حق بیمه و حداقل قیمت فروش را مشخص کند.

تهیه یک برنامه فروش:

برنامه فروش متناسب با محصول خود تهیه کنید. برنامه ریزی فروش به شما کمک می کند. این برنامه ریزی به شما کمک می کند استراتژی هایی را برای مشتریان ایده آل خود تعریف کرده تا مشتریان واقعی را راحت تر و سریع تر بیابید.

تماس با توزیع کنندگان:

توجه به توزیع کنندگان برای ورود محصول به بازار باید توجه ویژه ای داشت. از محاسبات پیش بینی شده برای محاسبه تعداد کالاهای مورد نیاز برای برآرودن حجم فروش پیش بینی شده استفاده کنید.

رویداد کارنو رویدادی ۳ روزه است که توسط متخصصان حوزه تجاری سازی و کارآفرینی توسط ستاد توسعه فناوری نانو برگذار می شود که در داشنگاه های سراسر کشور مورد استقبال قرار گرفته است. پس اگر شما ایده ای برای تجاری سازی و کارآفرینی دارید می توانید با بهترین شرایط در این دوره شرکت کنید تا تمام مفاهیم تجاری سازی و کارآفرینی و همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص را بیاموزید.

منبع:

shorturl.at/tuAS۷

 

درباره کارنو

"رویداد کارآفرینی کارنو" از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است. این رویداد کارآفرینانه کشوری در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای  کشور شد. در سال ۱۳۹۸ نیز با توجه به اهمیت توسعه مهارت های نرم در میزان اشتغال پذیری و پایداری شغلی، برنامه ای با عنوان "کمپ اشتغال کارنو" طراحی و اجرا شد که شرکت های دانش بنیان موفق شدند تا از این طریق نیازهای خود را در حوزه جذب و توسعه منابع انسانی پوشش دهند. از مزایای استفاده از این طرح، کاهش ریسک و هزینه در فرآیند جذب و بکارگیری نیروی انسانی می باشد.  

راه‌های ارتباطی

نشانی: تهران- میدان توحید- خیابان نصرت غربی- کوچه بهمن- پلاک ۴- واحد ۴  

تلفن تماس: ۶۶۱۲۷۷۹۵ -۶۶۱۲۷۵۹۷(۰۲۱)     

دورنگار: ۶۶۱۲۷۲۹۱(۰۲۱) 

کدپستی: ۱۴۵۷۸۶۴۸۸۹

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir