تجاری سازی ایده تا فروش محصولات

تجاری سازی ایده تا فروش محصولات

معرفی کالای جدید به بازار یک موفقیت تجاری محسوب می شود. تصمیم گیری درمورد زمان، چگونه و کجا محصول اثرگذار است، تاثیر اولیه محصول جدید در بازار را مشخص می کند. برای استفاده از فرصت تجاری سازی به بهترین شکل، استراتژی بازاریابی و برنامه بازاریابی محصول جدید در بازار اهمیت ویژه ای دارد.

معرفی برخی از رویکردهای مهم در تجاری سازی محصول جدید:

ایجاد یک کمپین بازاریابی مستقیم:

روش های بازاریابی مستقیم مانند بازاریابی ایمیلی و رسانه های اجتماعی، به شما کمک می کند بطور مستقیم با مشتریان خود ارتباط بگیرید.

ایجاد برنامه تبلیغاتی:

تبلیغات خود را به خوبی برنامه ریزی و رزرو کنید. تحقیق و بررسی درمورد چگونگی کسب اطلاعات توسط مشتری از محصول جدید.

افزایش راه های ارتباطی:

برای برقراری ارتباط مشتری با شما، تا جای ممکن راه های ارتباطی را گسترش دهید.

استراتژی قیمت گذاری:

استراتژی قیمت گذاری باید قیمت ورود به بازار، قیمت حق بیمه و حداقل قیمت فروش را مشخص کند.

تهیه یک برنامه فروش:

برنامه فروش متناسب با محصول خود تهیه کنید. برنامه ریزی فروش به شما کمک می کند. این برنامه ریزی به شما کمک می کند استراتژی هایی را برای مشتریان ایده آل خود تعریف کرده تا مشتریان واقعی را راحت تر و سریع تر بیابید.

تماس با توزیع کنندگان:

توجه به توزیع کنندگان برای ورود محصول به بازار باید توجه ویژه ای داشت. از محاسبات پیش بینی شده برای محاسبه تعداد کالاهای مورد نیاز برای برآرودن حجم فروش پیش بینی شده استفاده کنید.

رویداد کارنو رویدادی ۳ روزه است که توسط متخصصان حوزه تجاری سازی و کارآفرینی توسط ستاد توسعه فناوری نانو برگذار می شود که در داشنگاه های سراسر کشور مورد استقبال قرار گرفته است. پس اگر شما ایده ای برای تجاری سازی و کارآفرینی دارید می توانید با بهترین شرایط در این دوره شرکت کنید تا تمام مفاهیم تجاری سازی و کارآفرینی و همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص را بیاموزید.

منبع:

shorturl.at/tuAS۷

 

درباره کارنو

"کارنو" مجموعه برنامه ها و رویدادها در حوزه کارآفرینی و اشتغال است که از سال ۱۳۸۸ به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند به شکل اثربخش تر در زیست بوم فناوری کشور نقش آفرینی کنند. در این بین مجموعه کارنو با طراحی مسیرهایی متناسب با شرایط موجود جامعه و استفاده از مشاوران و اساتید توانمند، بستری است تا شرکت های دانش بنیان بتوانند نیازهای خود در حوزه منابع انسانی را مرتفع سازند. از زیرمجموعه رویدادهای کارنو می توان به رویداد کارآفرینی کارنو، کمپ اشتغال کارنو و رویداد جابمیت با استانداردها و تاییدیه های مراکز معتبر کشور اشاره نمود.

راه‌های ارتباطی

 ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: karnostartup

تلگرام  تلگرام: karnostartup

 لینکدین: karnostartup

 

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir

آخرین رویدادها

برونسپاری

۱۷ بهمن ۱۴۰۲