در مورد کمپ اشتغال بیشتر بدانیم

نانو، کارآفرینی

پایگاه اشتغال نانو تلنت با همکاری ستاد ویژه توسعه فناوری نانو بمنظور افزایش توانمندی کارجویانی که در شرکت­ های فعال در حوزه نانو جذب می­ شوند و به طبع آن افزایش توان نیروی انسانی شرکت­ ها اقدام به برگزاری کمپ اشتغال کارنو نموده است.

این برنامه آموزشی بر پایه فرصت های شغلی ارائه شده از سوی کارفرمایان تعریف شده و متقاضیان حضور در این برنامه درصورت دریافت پذیرش (تناسب فرد با فرصت شغلی که توسط تیم مجری و کارفرما صورت خواهد گرفت)، در این دوره شرکت خواهند نمود. این دوره در مدت زمان حداکثر ۳ ماه برگزار خواهد شد و افراد شرکت کننده همزمان با گذراندن دوره های آموزشی (تئوری و عملی) مهارت نرم، در انجام پروژه های واقعی مشارکت خواهند نمود و ظرفیت ها و توانمندی های خود را برای حضور در فضای اشتغال مشخص خواهند نمود.

در این برنامه آموزشی، کارفرما نیز با رصد توانمندی­ های افراد نسبت به جذب و بکارگیری آنها اقدام خواهد نمود.

 کارجویان این فرصت را خواهند داشت تا با توجه به پروژه ­های تخصصی تعریف شده در این برنامه بصورت جدی مورد ارزیابی قرار گیرند. بخش دیگر از محتوای کمپ با محوریت آموزش مهارت­ های نرم و پیاده ­سازی و ارزیابی این مهارت ­ها برای شرکت­ کنندگان خواهد بود.

 ساختار محتوایی کمپ اشتغال از سه بخش زیر تشکیل شده است:

-   پروژه گروهی

-   پروژه فردی

-   آموزش مهارت­ های نرم

  مدت زمان برگزاری کمپ اشتغال:

 مدت زمان این برنامه حداکثر ۳ ماه خواهد بود و بخش آموزش و کارگاه ها در روزهای ۴شنبه و ۵شنبه هرهفته برگزار خواهد شد.

نحوه پذیرش کارجویان در کمپ اشتغال:

کارجویان با ارسال رزومه و بر اساس ثبت درخواست خود در فرصت های شغلی موجود، انتخاب خواهند شد. پس از بررسی رزومه و تناسب های شغلی لازم در فرصت شغلی موجود، کارجویان برای حضور در این کمپ انتخاب خواهند شد.

 

سرفصل های آموزشی مهارت های نرم: حل مسئله، کارتیمی، آموزش پذیری، ارائه موثر، مدیریت پروژه

ارزیابی و گواهینامه:

ارزیابی در طول دوره و در حین کارگاه­ های آموزشی و انجام پروژه­ های فردی و گروهی توسط اساتید، کارفرمایان و تیم اجرا صورت خواهد گرفت و شرکت­ کنندگان در صورت دریافت تاییدیه لازم،  برای حضور در جایگاه های شغلی موجود مجاز خواهند بود.

نحوه اشتغال و جذب افراد:

در طول زمان برگزاری کمپ اشتغال، کارجویان در معرض آموزش و در نهایت ارائه توانمندی خود به کارفرمایان خواهند بود و در صورت دریافت تاییدیه لازم توسط کارفرما جذب خواهند شد.

 

علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ و محل برگزاری و همینطور برای ثبت نام، از طریق بخش ثبت نام سایت کارنو اقدام نمایند.

لازم به ذکر است حداکثر ظرفیت ثبت نام برای کمپ اشتغال ۴۰ نفر می باشد.

 

درباره کارنو

رویداد «کارنو» از سال ۱۳۹۰ با رویکرد تغییر نگرش و ایجاد توانمندی در سرمایه های انسانی کشور به منظور حضور در فضای کسب و کار و کارآفرینی توسط ستاد فناوری نانو طراحی شده است و شرکت رایا صدرا آتی عهده دار اجرای آن می باشد. این رویداد کارآفرینانه کشوری که از سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت استاندارد بین المللی از مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای شده است با هدف ارایه آموزش‌های مورد نیاز برای حضور در عرصه تجارت فناوری و معرفی مسیر ایده تا بازار و با همکاری و همراهی مرکز تربیت مربی کشور برگزار می‌شود.  

راه‌های ارتباطی

نشانی: تهران- میدان توحید- خیابان نصرت غربی- کوچه بهمن- پلاک ۴- واحد ۴  

تلفن تماس: ۶۶۱۲۷۷۹۵ -۶۶۱۲۷۵۹۷(۰۲۱)     

دورنگار: ۶۶۱۲۷۲۹۱(۰۲۱) 

کدپستی: ۱۴۵۷۸۶۴۸۸۹

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir

آخرین رویدادها

دانشگاه فردوسی مشهد

۱۳ شهریور ۱۳۹۸

دانشگاه زنجان

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸