برگزاری چهارمین طرح توانمندسازی شغلی صدف

برگزاری چهارمین طرح توانمندسازی شغلی صدف

طرح توانمندسازی شغلی صدف، با هدف آماده‌سازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار؛ ویژه ناحیه نوآوری پردیس تابستان امسال در محل پارک فناوری پردیس برگزار میگردد.

این طرح با هدف ایجاد انگیزه و افزایش مهارت های لازم در دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به‌ منظور کمک به نقش‌آفرینی آن‌ها در زیست بوم فناوری و نوآوری و طراحی مسیر آینده حرفه‌ای بر اساس استعدادها و ویژگی‌های هر فرد در جهت تسهیل ورود به بازار کار ، در محل پارک فناوری پردیس برگزار میگردد. درواقع این طرح در نظر دارد با هموارسازی مسیر،در ابتدا افراد به خودشناسی برسند و در ادامه با حضور در کارگاه‌های مختلف، مسیر درست شغلی را انتخاب و درنهایت بتوانند نقش‌آفرینی مؤثری در زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشورداشته باشند.

این طرح در ۴ فاز اصلی خودشناسی (آموزش هایی به منظور شناخت تیپ شخصیتی خود و آشنایی با آزمون‌های شخصیت شناسی معتبر و نحوه استفاده و کاربرد آزمون‌ها)؛ مهارت‌افزایی در حوزه مهارت‌های نرم (ازجمله ارتباطات مؤثر و فنون مذاکره، رزومه‌نویسی و مصاحبه شغلی، آشنایی با سبک‌های شغلی و کارآفرینی، آشنایی با روندهای بازار کار و مهارت‌های مورد نیاز شغلی در آینده و... )؛ شناخت اکوسیستم فناوری و نوآوری (آشنایی با پارک‌های علم و فناوری و سایر ساختارهای توسعه فناوری و نوآوری ازجمله مراکز رشد، شتاب‌دهنده‌ها، فن‌بازارها، کارخانه‌های نوآوری و...؛ بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان به تناسب رشته تحصیلی افراد)؛برگزار می‌شود.

همچنین از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای شرکت‌کنندگان ‌می‌توان به برنامه پانل انتقال تجربیات کارآفرینان و کارکنان توانمند در حوزه فناوری ، که از بین مدیران و کارمندان دانشی موفق شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‎‌باشند، جلسات  کوچینگ شغلی برای شرکت‌کنندگان بر اساس رشته‌های تحصیلی و آشنایی با مدل های کسب‌وکار اشاره کرد.

یکی از برنامه‌های ویژه در طرح صدف، برگزاری کارگاه تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی در راستای آشنایی با مفاهیم ومراحل  تجاری‌سازی تحقیقات دانشگاهی است.

در پایان این دوره شرایطی مهیا میشود که منتخبین طرح بتوانند دوره کارآموزی/کارورزی خود را در یکی از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس سپری نمایند.

لازم به ذکر است این طرح از ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱ در محل پارک فناوری پردیس آغاز و تا اواخر شهریورماه ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام فرآیند مصاحبه و ثبت نام، می‌توانند از طریق شماره تماس ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵ و یا واتساپ ۰۹۳۸۴۵۱۱۷۹۹- و۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ در ارتباط باشند

درباره کارنو

"کارنو" مجموعه برنامه ها و رویدادها در حوزه کارآفرینی و اشتغال است که از سال ۱۳۸۸ به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی کمک می کند تا بتوانند به شکل اثربخش تر در زیست بوم فناوری کشور نقش آفرینی کنند. در این بین مجموعه کارنو با طراحی مسیرهایی متناسب با شرایط موجود جامعه و استفاده از مشاوران و اساتید توانمند، بستری است تا شرکت های دانش بنیان بتوانند نیازهای خود در حوزه منابع انسانی را مرتفع سازند. از زیرمجموعه رویدادهای کارنو می توان به رویداد کارآفرینی کارنو، کمپ اشتغال کارنو و رویداد جابمیت با استانداردها و تاییدیه های مراکز معتبر کشور اشاره نمود.

راه‌های ارتباطی

 ادرس آدرس: تهران، کیلومتر ۲۰ جاده دماوند، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری، ساختمان فن بازار

کد پستی  کد پستی:۱۶۵۴۱۲۰۰۲۱    

تلفن  شماره تماس:  ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ - ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵

اینستاگرام  اینستاگرام: karnostartup

تلگرام  تلگرام: karnostartup

 لینکدین: karnostartup

 

پست الکترونیکی: info@karnostartup.ir

آخرین رویدادها

کمپ اشتغال مکانیک

۲۴ آبان ۱۴۰۲